Oficiální webové stránky Moocher Models

Modelářské workshopy – Rozloučení se sezónou

Zdokonalování modelářských schopností modeláře je jedním z faktorů pro dosažení perfektního modelu. A právě v rámci zdokonalování se tu jsou Modelářské workshopy. Pořádají během roku hned několik velkých workshopů s různou tématikou a v hlavní roli s lektorem Michalem Dostálem na báječném místě, a tím je kavárna O-Café Praha Velká Ohrada, která nabízí kvalitní modelářské zázemí s možností občerstvení.

Každý workshop se oznamuje měsíc dopředu a je nutné se na něj registrovat na stránkách www.modelarskeworkshopy.cz.

Při příležitosti ukončení sezóny Modelářských workshopů uspořádali pořadatelé rozlučkovou akci, kde proběhlo hned několik kratších workshopů pod vedením různých lektorů. Celá akce byla zakončena rautem a přátelským posezením v modelářské atmosféře.
Jak jsem již zmiňoval, na akci proběhlo několik workshopů. První odprezentoval práci s loupacím přípravkem Michal Dostál. Potom dostal slovo Martin Beneš, který předal své schopnosti, jak patinovat výfuky tuší. Po Martinovi nastal čas pro téma podložky a jejich tvorbu pod mým vedením (Martin Louda) a ihned následoval workshop Michala Traje, který předvedl, jak připravit a patinovat papír. Celý den završil Jaroslav Král, který ukázal své schopnosti v oblasti osvětlení modelů.

Po všech workshopech se pozornost přesunula ke stolu s rautem, kde jsme se všichni řádně občerstvili a celý perfektní den v O Café Praha Velká Ohrada jsme zakončili. Celá akce měla skvělý a plynulý průběh a mně nezbývá nic jiného, než organizátorům poděkovat nejen za vydařenou akci, ale také za možnost mít svůj první workshop na této akci.

Hodně štěstí v dalších projektech.

Webové stránky a registrace na Workshopy: www.modelarskeworkshopy.cz

Facebook stránky: Modelářské workshopy

Fotogalerie z akce:

« 1 z 3 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *