Oficiální webové stránky Moocher Models

Kit Saloon Nymburk 2018

 

Dne 16.06.2018 jsme se s přáteli vydali na další ročník Kit Saloonu Nymburk 2018, který se letos poprvé konal na výstavišti v Lysé nad Labem. Ihned po příjezdu rozkopaným městem jsme přišli na hlavní výstaviště, které nabízelo  velký prostor na vystavené modely společně s prodejními stánky. Průběh celé výstavy byl parádní, mnoho skvělých modelů společně s velkým počtem prodejců a mnoho skvělých lidí milujících modely. Venku přišel vhod stánek s pivem a jídlem s teda trošku zvláštní obsluhou, ale výborná malinovka vše kompenzovala, naštěstí.

 

Nicméně je zvláštní, že na každé výstavě, na které jsme letos byli, je buď neuvěřitelná zima, nebo šílené vedro. Tento den si na nás počasí připravilo vedro, které se postaralo v hale o nedýchatelný vzduch, který se ve finále odrazil na průběhu vyhlášení. Dle mého soudu bylo kvalitně připravené zejména pro děti, ale moc dlouhé. Bohužel ještě před koncem vyhlašování modeláři své modely už balili a odcházeli. Nicméně výstava měla více kladů, než záporů a společně se svou partou se těšíme za rok.

 

Z výstavy jsem si s velkým překvapením odvezl oceněný model v kategorii Vrtulová letadla za Spitfire Mk.VIII 1/48 od Eduardu a i speciální cenu od firmy DK Decals za tentýž model.

Chtěl bych tímto poděkovat všem organizátorům výstavy za ocenění a popřát jim hodně úspěchů v dalších ročnících.

Fotogalerie:

Fotogalerie Letadel – Marek Zindulka – Eastmodels.sk

Fotogalerie Techniky/Diorama – Marek Zindulka – Eastmodels.sk

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *