Oficiální webové stránky Moocher Models

Polep vozíku pro Air Show Team Rakovník

Před několika měsíci mě oslovila slečna z Rakovníka, odkud také pochází Air Show Team Rakovník. Jedná se o spolek RC modelářů, zabývající se rekonstrukcí bitev z druhé světové války. Vystupují během roku hned na několika místech po celé České republice a na jejich show je to opravdu vydařená podívaná plná efektů, výbuchů a letadel.

K jejich technice patří i přepravní vozík, ve kterém vozí veškerou výbavu na svá vystoupení a tento vozík se stal dalším projektem „vetší modelařiny“ z mojí dílny. Společně s teamem jsme připravili grafický návrh pro tisk. Následně mě čekala cesta do Rakovníka, kde jsme vozík společnými silami polepili a dali vozíku novou svěží image.

Společně se zveřejněním hotového výtvoru na sociální síti Facebook se rozjela nekončící diskuze o chybách na vozíku ze strany několika lidí. Bohužel jsem byl velice zklamán z reakcí, kdy se řešila nesprávnost malby v pozadí, nebo celkový koncept až i složitost odvedené práce. Bohužel i toto je česká modelařina, která jako všechny odvětví obsahuje lidi, kteří se snaží co nejvíce dané dílo, nebo tvůrce shodit a demotivovat v další práci.

Facebook diskuze ZDE

Odkaz na Air Show Team Rakovník: Facebook a Webové stránky

Hotový vozík zde:

One Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *