Oficiální webové stránky Moocher Models

Kdo jsem?

Ahoj, jmenuji se Martin Moocher Louda a chtěl bych Vás přivítat na stránkách Moocher Models.

Vždy jsem chtěl dělat to, co mě baví. Snil jsem o tom vytvořit něco, co tu jednou zanechá můj odkaz.

Začalo to již ve školce, kde jsem kreslil a maloval obrázky, a dle ostatních jsem byl velmi nadané dítě. Díky tomu jsem se rozhodl studovat střední uměleckou školu, kde jsem se zdokonalil v malířských technikách.

Jako malý kluk jsem měl rád papír a modely z něj vytvořené. Každopádně u žádného papírového modelu (např. z časopisu ABC) jsem nikdy nevydržel. Proto jsem rozšířil svou představivost a začal si papírové modely vytvářet sám. Jenoduše řečeno, co jsem neměl, nebo nemohl mít a chtěl, tak jsem si vyrobil z papíru.

Ve třinácti letech jsem k Vánocům k fotoaparátu dostal svůj první Adobe Photshop 7.0. Začal jsem se tedy učit práci v grafických programech. Nejdříve to byl virtual tuning, poté efekty textů. Finálně jsem začal navrhovat weby. Společně s návrhy jsem se začal učit HTML a CSS jazyky, které daly start mému grafickému zaměření.

Po dokončení střední školy jsem se vydal cestou grafika a zájem o malbu na dlouhou dobu ustal. Tvorba webů je dodnes mojí obživou.

V momentě, kdy se během mého dětství poprvé setkali „vteřiňák“, moje ruce a plastová stavebnice, vzniklo spíše dílo abstraktní. Žádné toto dílo se jako vzpomínka nedochovalo. Aktivnímu lepení plastových modelů jsem se začal věnovat začátkem roku 2017 a tentýž rok jsem v rámci modelařiny začal natáčet video návody a vlogy, které vkládám na svůj Youtube kanál. Volný čas také trávím stavením staveb ze dřeva.

Přeji Vám hezký den a příjemnou zábavu na webu.
Martin

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *